BİZ KİMİZ?

Mobilya sektöründe 1993′ ten gelen tecrübe ve birikimlerimizi 2020 yılında AYDA SOFA markasıyla kalite ve konfordan ödün vermeyerek sürdürmekteyiz.

NEDEN BİZ?

Başta Avrupa ülkeleri olmak üzere konforun kaliteyle buluştuğu ürünlerimizi tercih eden müşterilerimizin sayısı gün geçtikçe artmaktadır.

Bizde müşterilerimizin ve geçmişten günümüze gelen iş ortaklarımızın bize olan güveni boş çıkartmamak adına kaliteden tavizz vermeyip, sürekli yenilikleri takip eden ürünlerimizi sunmaktayız.

Yaşam alanlarında şık tasarımı ile davetlerinizin yıldızı olacak oturma gruplarımızla kusursuz stilinizi öne çıkartmaktayız.

Konforlu tarzınıza uygun fonksiyonel, güvenli ve modern ürünleri sizlere sunarak; siz değerli müşterilerimizin düşlerini gerçekleştirmeye yardımcı oluyoruz.

VİZYON & MİSYON

AYDA SOFA olarak, arge faaliyetlerimiz ile koltuk modelini ve yenilikleri takip ederek müşterilerimize her zevke uygun, kullanışlı ve dayanıklı dünya standartlarında ürünler üretmeyi temelli amaç edindik.

Ürünlerimiz tamamen el işçiliği olup üretim sonrasında müşterilerimize sunulmadan önce kaliteden ödün vermemek adına bir çok kontrolden geçmektedir.